| AvalohAlyn a întrebat:

De ce serviciile CFR sunt așa cum sunt iar trenurile merg cu viteza melcului?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Astia toarna asfaltul pe ploaie sau iarna, lasa lemnele care vor avea sa fie folosite la gardul scolii in ploaie si pe vreme de iarna (am vazut eu asta), dar ce pretentii sa mai avem si de la trenuri? Coruptia tot coruptie este, pacatul tot pacat. Cand ar incepe sa faca ceva cu autostrazile, atunci ai putea sa incepi, sa "visezi" la mijloace de transport mai moderne, pana atunci mai ramai "treaz", nu te culca.

| UNțăran a răspuns:

Nu stiu „amice", eventual pentru ca suntem români.