| tonyadax a întrebat:

De ce trebuie neaparat sa confirm adresa de mail pentru tpu.ro daca am mai facut asta acum 10 minute? straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat, nu te ingrijora (uneori mai apar mici probleme pe site)! Delogheaza-te si intra din nou! In mod normal ar trebui sa se rezolve (cel mult in cateva ore).
Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Pentru ca ai dat multe clickuri ca sa fie.

| InchisNonStop a răspuns:

Enervant nu, probabil un Bug. Sunt sigur ca are sa se rezolve.

| anonymousxD a răspuns:

What? te referi atunci ca te loghezi dc trebuie sa scrii parola din nou? big grin. asta pentru ca nu ai bifat casuta unde scrie "tine-ma logat pentru urmatoarele 15 zile"