| xXGumiTsAXx a întrebat:

Soo, mi-am facut cont si imi zice sa confirm adresa de e-mail, am confirmat'o si nu merge. tot imi zice acelasi lucru.si de 10 minute o confirm si nu merge... ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am patit exact la fel in prima zi, cand abia m-am inregistrat pe TPU. Te-as sfatui sa ai rabdare, iar pana maine sigur se va rezolva. Dureaza ceva timp pana se actualizeaza datele. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@KawaiiShuffler, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru problemele care apar pe sit este indicat sa sesizezi adminii la "contact", prima pagina, dreapta sus. A mai fost defectiunea asta si la altii dar au rezolvat-o ei.

| positivity a răspuns:

Buna.

Si eu am patit asa, uitate la spam. Acolo vei gasi sigur emailul primit, si iti poti confirma adresa.

Pa, pa.

| xXGumiTsAXx explică:

@NOname, chiar mi'ai fost de ajutor :* Eu iti multumesc!