| AllesSy a întrebat:

De ce viata virtuala e mai tare decat cea reala?

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Poate pentru că viaţa virtuală e cum vrei tu.

| elenyss a răspuns:

Ai ceva probleme psihice sa crezi asta. E mai tare pentru ca in viata reala esti mult sub nivelul care il pozezi in viata virtuala. Pe net poti sa fii cine vrei, in viata reala trebuie sa faci ceva concret pentru asta si e mai greu, asa-i? Cand ma gandesc ca astia ca tine o sa aiba drept de vot si o sa faca copii ma ia paranoia.

| ioana_3915 a răspuns:

Pt ca poti face ce-ti poate capul, sa cumperi ce vrei si sa traiesti cum vrei.

| soby47 a răspuns:

Mai tare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda anului 2010 stie cel mai bine, sta in spatiul virtual 24h/zi. Nici sa doarma n-are timp, se straduieste sa ajute cit mai multi useri cu raspunsuri uneori copiate de la altii, alteori fade sau rautacioase. Dar important e ca-si sacrifica toata ziua sa se afle in treaba pe aici.

| AllesSy explică:

E o intrebare pusa la intrebare pusa la misto rolling on the floor