| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am instalat un nou windows, iar cand a venit vb ca sa imi instalez audio si video nu pot; cand mi-am cumparat unitatea cei de acolo mi-au desfacut carcasa si mi-au pus o placa mai performanta insa nu mi-au dat CD de la ea, ci de la modelul carcasei. Din aceasta cauza nu pot sa ma uit si sa ascult pe p c... ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Buna! Te poti uita ce model e placa video, si cea de sunte, iar apoi, de pe site'ul producatorului, poti downloada drivere'le necesare acelor modele, dupa care le instalezi. Succes! happy