| dannys a întrebat:

De ieri pe laptop am vazut cand trimit mesaje pe Facebook imi arata alta ora. data si ora sunt fixate bine.din ce o fi cauza?

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Poate ca Facebook a ramas pe ora veche happy

| Predator30 a răspuns:

Probabil din cauza actualizarilor, nu s-au sincronizat si de aceea Facebook-ul a ramas in urma, ce poti face este sa dai dezinstalezi actualizarile de la Facebook, dai un restar la PC si totul va fi ca in inainte, succes, daca intampini dificultati imi spui.

| Mardar_Cristian_1972 a răspuns:

Bateria de memorie

| Dumitrescu_Cosmin_1996 a răspuns:

Poate din cauză ca a picat netul, nu a mers bine și ora de pe Facebook a rămas așa dar asta e parerea mea