| Nane a întrebat:

De imi apare asa cand vreau sa ma conectez la internet?
http://img828.imageshack.us/i/61321573.jpg/
ca sa ma pot conecta trebuie sa scot cablul din unitate si sa il bag din nou de vreo 3-4 ori:( pls help!

Răspuns Câştigător
| ExpoLOGO a răspuns:

Trebuie sa faci click pe Redial, dar mai intai de toate, asteapta pana aparea icoana de la retea in partea dreapta, apoi incearca sa te conectezi. toate bune

3 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa cand cablul de la internet nu era conectat bine.Verifica daca acel cablu este pus bine.

| yosvlad a răspuns:

Banuiesc ca ai niste setari speciale oferite de compania de internet, mai fa o data setarile. sau din Control Panel --> Network and Internet --> Network and Sharing Center, iti va aparea un "X" pe legatura dintre PC si Internet, da clic pe X si windows-ul iti va spune daca exista o problema la conexiune.

| Dayanalovemuzik96 a răspuns:

Nane as dori sa te ajut dar chiar nu stiu ce se intampla cu calculatorul tau.sorrysad