| Nane a întrebat:

Am si eu o problema. am internet de la akta, cand vreau sa ma conectez trebuie sa scot cablul de la net din spate si dupa aceea sa bag parola pentru a ma conecta ( cateodata trebuie sa fac asa de 8-9 ori). ieri am fost la ei si am venit acasa cu un domn care lucreaza acolo si acesta mi-a zis ca este de la placa de net. azi mi-am cumparat alta placa si se intampla la fel. cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| fetitadragutzica a răspuns:

Suna la servicii clienti si explica-le, ca isi face vreunu deplasarea pana la tine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstall windows din nou.

| Vadimo a răspuns:

Pai draga daca erai in moldova apoi nu intilneai aceasta difikultate