| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

De unde as putea descarca mersul trenurilor din anii 1990 pana in prezent?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai putea, că nu ai de unde.
Undeva într-o arhivă a SNCFR ar putea exista așa ceva, dar nu cred că ai putea reuși să și explici cuiva la ce îți folosește și acea persoană să și înțeleagă ce vrei. Atunci i-ai putea spune o frază magică. Sunt un utilizator TPU, și acolo am aflat așa, că dacă eu pun o întrebare, imediat, dar imediat sare cineva să îmi răspundă, oricât de stranie ar putea să pară acea întrebare.