| AliceAne a întrebat:

De unde as putea sa descarc aplicatia talking tom pentru pc si mobil, gratuit?

Răspuns Câştigător
| Allesandra19 a răspuns:

Din cate stiu eu, pentru pc nu exista thinking dar pentru telefon da happy pai depinde si ce telefon ai. eu de exemplu am HTC si am luat aplicatia dupa android market.

| AdelinaIoana14 a răspuns (pentru Allesandra19):

De pe android market e gratis?!

7 răspunsuri:
| Adeeeeeee a răspuns:

Intri pe Android Market si scrii la cautare Talking Tom(pentru telefon)
Iar pentru PC nu stiu happy

| HugeLol a răspuns:

Pai era un program dar nu mai stiu cum se nemea dar daca ai android siti iei talking tom(android market) poti sal pui si pe pc

| cristisestie a răspuns:

Http://www.mobile9.com/gallery/

Iti alegi modelul de telefon si ai acolo si teme si melodii si imagini aplicatii etc. Am luat e talking tom pentru un android. Bafta;)

| StefiAlexa a răspuns:

Http://www.filecrop.com/talking-tom-PC.html
Yo de aici le iau de obicei :)

| Gherghe_Giuliano_Florentin_1994 a răspuns:

De unde pot sa descarc aplicatia talking tompentru mobil gratuit