| Mada96Madutza a întrebat:

Salutare!
As dori sa-mi descarc pe mobil aplicatia Talking Tom Cat, dar nu stiu de pe ce site.Va rog sa-mi indicati un site de unde as putea sa o descarc.Mentionez ca am un telefon Samsung S5230. Ofer funda pentru raspunsul bun! big grin:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul tau nu are android, se poate descarca doar pe telefoanele care au sistem de operare android.

| Jee354 a răspuns:

In primul rand conectezi telefonul la internet prin wifi apoi intri la (market acolo dai search si pui talking tom) o sa iti iasa si il descarci pe ala care pune FREE, unele cer bani.

| psica a răspuns:

Http://android.brothersoft.com/? from=bs_mobile_nav

| Mada96Madutza explică:

Deci nu pot daca nu are sistem android? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mada96Madutza):

Din pacate nu poti

| Mada96Madutza explică (pentru anonim_4396):

Aha...mersi oricum! happy

| SiposDavid a răspuns:

Salut,nu poti, deoarece telefonul tau nu are sistem de operare android.