| AndreiG11 a întrebat:

De unde iau un program pentru yahoo messenger, ca atunci cand imi ca cineva mesaj sau buzz sa se auda in boxe sau casti: te cauta cineva.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Yahoo Sounds
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=7YYWHR80
Bafta!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Le poti personaliza chiar tu inregistrand\salvand in format wav apoi le inlocuiesti (cu aceleasi nume) in program files\yahoo\Messenger\Media

| THCC a răspuns:

1.trebuie sa ai inregistrat in format wav ce vrei sa se auda.
2. apesi pe messenger stanga sus ->preferences (ctrl+shift+p) ->alert & sounds -> apesi pe "a messenger contact buzzes me" si jos apesi pe Browse si selectezi ce vrei sa se auda.