| RazZor_9900 a întrebat:

De unde imi pot actualiza softul la Nokia n73? Am intrat pe siteul Nokia dar imi zice ca momentan nu este nici o versiune disponibila.

3 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

Daca cei de la Nokia nu au nici o versiune mai noua, incearca la Sony -Ericsson, Blackberry, Dacia, Albalux, Rompetrol. Trebuie sa iti poata da cineva un upgrade de firmware.

| RazZor_9900 explică (pentru byka1986):

Da,dar eu am Nokia n73... nu prea cred ca sunt compatibile

| byka1986 a răspuns (pentru RazZor_9900):

Un update de software pentru n73 poti obtine doar de la Nokia, daca momentan nu exista o alta versiune mai noua disponibila inseamna ca NU EXISTA nici un update.