| Onisie_Katalin_1958 a întrebat:

De unde pot obtine o adeverinta cu notele pe care le-am obtinut la evaluarea nationala? Am terminat clasa a 8-a in 2011.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Numai de la scoala unde ati terminat, sa caute foarte bine in arhive, fiindca inspectoratul scolar nu detine arhivele de la scolile din judet.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O poti obtine de la scoala pe care ai terminat-o.

| Onisie_Katalin_1958 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru aspuns. Am fost la secretariatul scolii si nu au gasit nimic in arhiva. as fi vrut sa stiu daca la Inspectoratul scolar nu cumva se pastreaza un al 2-lea exemplar si daca am posibilitatea/dreptul sa fac aceasta solicitare.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Onisie_Katalin_1958):

Incearca si la ISJ.