| changegirl a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa stiu notele pe care le-am obținut la evaluarea naționala de pe clasa a 8 a, in 2013, cum găsesc rezultatele după atatia ani?
Pe edu.ro nu îmi da nimic.
Dau funda ca de fiecare data, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al scoala unde ai terminat tu clasa a 8-a, depui o cerere scrisa la secretariatul liceului cu ce anume doresti si dupa ce cauta ei in arhiva, iti vor trimite rezultatul prin posta.
Din pacate nu exista nimic online, fiindca in 2013 nu se publicau online. Nici acum nu sunt obligatis a publice, asta ramane la latitudinea directorului de scaoala.
Cei interesati, se adreseaza direct secretariatului scolii unde au terminat.

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Bună, s-au șters paginile cu rezultatele de la Evaluarea Nationala 2013, nu mai sunt disponibile nicăieri.

| aDEeLAa a răspuns:

Din cate stiu, s-a dat o lege prin care nu mai au dreptul sa publice rezultatele. Daca vrei sa iti vezi doar notele tale, poate merge sa te loghezi cu numele/cnp/data nasterii