| PiPyrig a întrebat:

De unde sa cumpar telefon te pe net sau din magazin? Motivati si de ce?

6 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

De pe Net mai dar de la firme ce se respecta nu de la gunoaie de smecheri. Eu am fost multumit de cumparaturi pe Net si nu am comandat doar telefoane nesemnificative ca pret. Totul e DE UNDE comanzi.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună seara.Vă sfătuiesc să cumpăraţi de pe internet,aici produsele fiind comentate de utilizatori care le deţin deja,dacă te-ai duce în showroom nu ai rezolva nimic,îţi spune ăla bla bla dar nu înţelegi multe.Ei. online, poţi primi o părere, o vorbă plus că transportul nu te costă nimic la nici un produs pe siteul care ţi-l dau eu: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos, o zi bună.

| whiterose26 a răspuns:

Www.emag.ro

Pe langa ca au livrare gratuita, sunt de incredere, comunicativi si au preturi foarte bune.Mult succes!:*

| amaliax a răspuns:

Din magazin, LOGIC! in magazin ai sansa de-al testa live inainte de-al achizitiona. ca sa-l iei de pe net, risti sa te pricopsesti cu-n model prost, greu de utilizat si care nici nu poate fi returnat

| camon12 a răspuns:

Eu zic sa iei din magazin deoarece de pe net pot fi la mana a doua te pot fenta unii la banii sau altele dar in magazin esti sigur de ceea ce cumperi asa ca iti sugerez sa iei din magazin! Daca iei de pe net te poti fraieri singur!

| andreutza05_1656 a răspuns:

Parerea mea e sa cumperi din magazin, e nou, nu e umblat in el...e altceva! eu numai din magazin am avut si in plus nu sunt de acord cu produsele luate la mana a doua! nu am incredere!