| 1123456789 a întrebat:

Acum in Noiembrie o sa fie ziua mea si as putea strange pana atunci 1500lei... ce telefon imi recomandati? IPhone 4s de 8gb. ( numa din ala mai e in magazin ) care o sa se ieftineasca deoarece apare iPhone 6 in Septembrie, Samsung S3 sau Samsung S4? Daca de Black Friday le prind la reducere pe care din ele sa il cumpar? Motivati raspunsul... Funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cea mai proasta idee e sa cumperi 4s. O sa fie mort fff curand. Au trecut mai bine de 3 ani de cand avem 4s, e deja invechit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-ti IPhone din cap, multi posesori si-au dat seama ca au platit niste fite mult prea scump pentru acel "i".

Iti recomand pentru fiabilitate Samsung galaxy

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy s4 deoarece are un ecran super cu o rezoluatie full hd, camera 13mp iar de procesor nu am ce comenta.