| geo_1860 a întrebat:

De vreo cateva zile nu-mi mai porneste sony vegas-ul, pana acum mergea perfect. Apare cateva secunde si in task manager dar dispare imediat. Ce are? Am incercat si system restore dar imi da eroare. Nici sa-l dezinstalez si sa-l reinstalez nu merge. Deci ce-ar fi?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca ai avut o versiune trial la Sony! Ca sa-l dezinstalezi descarca de aici utilitarul asta http://romania-inedit.3xforum.ro/......l_updated/ din al 2 lea post al meu si apoi dupa lansare dai clik pe dezinstalare fortata si te duci in C/program file si de acolo il stergi cu tot cu item-uri! Programul sterge toate urmele din pc. Apoi il instalezi din nou pe curat!

| specialistul97 a răspuns:

Cea mai buna solutie
Reinstalare Windows

2. Ia si tu Kaspersky Pure 2011 dai o scanare, apoi ia Threat Fire si dai si cu asta o scanare, Exista sanse de 20% tot sa mai ai eroarea aceea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super site cu creatzii ! ft tare ! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/