| dea2009 a întrebat:

Dece nu mai merge sa trimiti gift-uri la OurWorld? plz supueti-mi
pe id-ul dea_brunetezic?

4 răspunsuri:
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Cum te cheama in ouroworld?

| Anduciu a răspuns:

Pai acum nu merge decat cu gems cumparati, pentru ca, atunci cand au fost 3 coduri de 30 gems, o persoana si-a facut 100 de conturi false si si-a trimis cadouri.Codurile acelea au fost dezactivate, iar acum nu mai poti da cadouri cu gems provenite din codurile saptamanale.
Dar am auzit ca in curand vei putea trimite gifst fara sa cumperi gems daca esti level 25.
Sper ca te-am ajutat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, conditia care se impune pe ourworld de a trimite gifturi este sa ai peste level 25 sau sa ai gems cumparat, nu prin coduri sau prin SuperReward, Gambit, Reffeal etc.

| xX Kikyo Xx a răspuns:

Pai cei de la ourworld au dezactivat trimiterea gifturilor prin coduri... poti trimit doar daca ai gems cumparati

Fundita?big grin