| 0PopaPorno a întrebat:

Deci a dat o melodie in club in spaniola cantata de un tip si am auzit doar el maso california. Stie cineva?

1 răspuns:
| muhamed a răspuns:

Nu stiu, dar poti incerca sa scrii "el maso california lycris" daca adaugi lycris poate o gasesti, daca nu, data viitoare ia`ti Shazam pe telefon si cand auzi o melodie porneste`l happy
Alta metoda, incearca sa-l cauti pe yt cu lycris si fara, incearca si pe sound cloud. Ar trebui sa mearga o metoda. Daca merge... funda?