| CohanIrina a întrebat:

Deci am iPhone 4S si folosesc aplicatia oficiala pentru yahoo messenger, am iOS 7.0.4. Totul mergea ok pana astazi. Am intrat pe messenger si am vorbit ceva timp, dupa care nu imi mai apareau mesajele. Am intrat si am iesit de cateva ori dar de data asta pe langa ca nu imi apareau mesajele nu imi apareau nici persoanele din lista. L-am resetat, l-am instalat din nou de mai multe ori si nimic :/ Stie cineva care e problema? E vina telefonului sau a aplicatiei? Funda.

1 răspuns:
| comedy a răspuns:

Buna, eu cred ca aplicatia are probleme, moate un virus, sau un update in eroare, ceva de genu, deci eu cred ca nu telefonul e problema...
sterge aplicatia, si descarca-l din nou(dupa un reset)... sper ca te-am ajutat... funda?