| AlexandraSorina a întrebat:

Hello guys ..Am si eu o problema cu aplicatia Messenger.O sa va povestesc de la inceput,poate intelege cineva ce s-a intamplat si ma poate ajuta. Ieri am conectat telefonul prin cablu de date la laptop, cu gandul sa imi transfer ceva din el, sa mai fac spatiu in telefon. Si am mai sters si cateva foldere aparent goale. Dupa asta, aplicatia inca mai mergea. Dar eu spatiu in telefon tot nu aveam, asa ca m-am gandit sa mai dezinstalez cateva aplicatii, inclusiv Messenger,pentru ca mai tarziu sa o reinstalez. Asta am si facut, doar ca atunci cand voiam sa ma loghez, nu mergea. Imi aparea un mesaj ( something went wrong. Please try again.) Si am incercat, si iar am incercat, si nimic. Iar am dezinstalat, iar am instalat. Ma gandisem la un moment dat ca era de la faptul ca, poate am sters vreun folder principal de al aplicatiei si... Am resetat telefonul, l-am readus la setarile din fabrica. Am instalat din nou, tot nu merge. Acelasi mesaj, aceeasi problema. Am trimis un mail catre dezvoltator, sperand sa pot rezolva ceva. Voi ce spuneti? Aplicatia Mess. Lite de exemplu merge. sad

Răspuns Câştigător
| Stan24 a răspuns:

Bună,nu sunt expert dar poți încerca câteva metode!

1 Actualizează data şi ora dispozitivului

3 Intră pe un browser de pe computer/laptop şi accesează www.messenger.com şi conecteazate la contul tău! Vezi dacă te poti conecta de pe PC

3 Actualizează softw-l dispozitivului!

4 Asteptă până maine, poate este vina aplicației Messenger.

5 Ultima solutie: Messenger Lite!

Sper că te-am ajutat îti doresc o zi PERFECTĂ!

| AlexandraSorina explică (pentru Stan24):

Mulțumesc frumos, tot ce sper este sa nu fi facut eu vreo prostie, stergand fara sa îmi dau seama ceva important al aplicației. sper sa isi revină

| AlexandraSorina explică (pentru Stan24):

S-a rezolvat, am instalat-o din nou si acum merge. A fost de la aplicație.