| anonim_4396 a întrebat:

Deci am luat de pe youtube cu programul RealPlayer cateva videoclipuri
Sunt pe un CD dar DvD-ul nu-l citeste si la fel si laptop-ul doar PC-ul...
si cum le schimb formatul acum? sau ce trebuie sa fac? imi trebuie pana la 2! funda si voturi si etc.

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

De pe youtube se descarca in format flv.Trebuie sa faci conversie in avi cu acelasi real player.Succes

| tusha a răspuns:

R8_n95 idul meu de messenger.baga l si iti trimit eu un program de descarcat de pe youtube care merge.