| cristina93 a întrebat:

Deci, am o nepotica, mica, si ii place sa se joace pe tastatura mea, si nu stiu ce a facut si acum imaginile, adica site-ul youtube si TPU se vad mari, adica, cand sunt pe youtube, trebuie sa dau de bara verticala si cea orizontala ca sa vad toata imaginea, cum sa fac sa revina la normal?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Iti merge asa doar in browser? atunci da in bara de sus pe view si schimba marimea caracterlor. in firefox da pe zoom out la subsectiunea zoom. pe internet explorer e pe acolo pe undeva small, big, medium etc.

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

CTRL si 0 si gata!

| Lor3naXD a răspuns:

Control- pentru micsorare

| MissCamelia a răspuns:

Desktop click mouse properties setting pixels

| cristina93 explică:

Netul, nu desktopul, Pe net se vede totul mai mare

| cristina93 explică:

Antonius74 multumes, multumes, multumesc :X love struck love struck love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine Ctrl apasat si misca rotita de la mousetongue