| MaRia_1799 a întrebat:

Deci...am un calculator pe care...cand il deschid, deschid si monitorul si imi arata ca,, calculatorul este inchis dc?
stie cineva?
FUNDITAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Scaote ramii, sterge-i de praf, si dupa ce ii pui la loc, o sa-ti mearga

1 răspuns:
| axel007 a răspuns:

Ori este stricat, ori este data rezolutia prea mare si numai se mai aprinde numai daca pui alt monitor la pc si dai rezolutia mai mica :click dreapta proprietati si al setari dai mai putin acolo unde scrie:screen resolution(rezlutie ecran), sau se poate sa nu fie bagat vreun fir bine sau sa fie taiat si sa numai faca contact firele