| camon12 a întrebat:

Deci am un forum si pe toate forumurile de cs modelul de cerere admin sau nu-stiu ce sta sus cum il pun sa stea sus intr-un subiect sa stea in cap sus de tot sa-l vada lumea am phpbb2 forum de la forumgratuit! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Il faci SA FIE PINNED.

intri in topic,si acolo vei gasi TOPIC MODERATION sau ceva in genu,si este acolo CLOSE TOPIC,Move topic, Merge Topic, Delete Topic si esti si PINNED sau Sticky.

incearca.

1 răspuns:
| MARIA_3757 a răspuns:

Hei,daca ai o comunitate de cs da-mi si mie linkulhee heeas vrea sa ma inscriutongue