| roxy1998 a întrebat:

o prietena a facut un forum pe forumgratuit fiind ea admin, acum trebuie sa ma faca si pe mine admin insa nu stie cum si nici eu nu stiu. Cum ma poate face admin? Raspunsul cel mai explicit pimeste funda.

2 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Pai,admin poate fi doar unul.Admin,inseamna administrator.Doar ea poate fi admin, pentru ca ea este administratorul forumului, adica..."proprietarul" cum ar veni.Pe tine te poate face doar moderator, din cate stiu eu.Bafta!happy

| Mri_Ana_1998 a răspuns:

Contul estee pe facebook?