| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Deci de 2 luni tot nu imi sta parul, pana acum il faceam cu fixativ spray syoss si spuma tot syoss. dar a trecut cam un an ca sa termin tubul spuma si pe la sfarsit nu prea mai avea efect mare. asa ca am zis sa trec pe spuma taft, si dupa ce il fac cu feonu la 1 ora pierde volumul. ce sa fac!? sa trec pe gel? ceara? sau sa iau iar spuma syoss

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Folosește cu ceea ce s-a obișnuit părul. Eu când am trecut de la spumă la gel, am avut cel mai mare șoc. Dacă vrei o spumă bună, folosește wellaflex, pe gradul 4. Orice freză se face cu foenul, însă dacă îl foloșești prea mult peste orice îți pui în păr, dispare efectul.

| 1WizKhalifa a răspuns:

Fileaza-ti părul când te tunzi, dimineața întâi îți dai cu putina apa în apar și îl aranjezi cum vrei, apoi folosești fixativ