| Google123 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputu as dori sa imi cumpar un iphone 5 da n-am bani de dala la 34 de milioane, Cum adica iphone 5 replica? adica e stricat? sau nu e originalu? ca as cumpara acesta uitati ziceti daca se merita va rog eu http://www.tocmai.ro/iphone-4s-replica-fidela-11980207.h tml

1 răspuns:
| NumePlubic a răspuns:

Prin replica vrea sa zica ca este de fapt o copie dupa iPhone, care arata la fel, sistemul de operare e foarte asemanator, dar iti poti da seama ca este o replica din cauza performantei scazute si cateodata din logo-ul de pe spate si ce scrie pe el (pe originale: Designed in California) sau si mai rar din cauza calitatii scazute a materialelor din exterior. Multumit de raspuns?