| LaLaAnA a întrebat:

Am si eu o intrebarelegat de aceasta replica http://www.tocmai.ro/iphone-5-replika-accept-schimburi-1 3142251.html. Stiti cumva daca merita sa il cumperi si daca are prea multe diferente in afara ca nu este de firma?

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Sunt o gramada de diferente.Toate componentele sunt schimbate inclusiv un display cu o calitate mult mai proasta.Si ruleaza Android cu o tema de iOS.Eu iti recomand sa-ti iei iPhone 5S sau daca nu ai bani ia-ti un telefon Android la 500 RON.Replicile de iPhone sunt mai proaste decat telefoanele originale Android.

1 răspuns:
| Mihaita_Danut_1977 a răspuns:

Iti dau eu pe replica ta de iph 5 un LG leon fisurat