| uscat2222 a întrebat:

Deci vreau sa iau vreo 4000 de lei credit de la bcr am 19 ani 8 luni de munca perioada nedeterminata acte cs imi trebuie

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la banca care ti-ai ales-o sa-ti dea imprumutul cu: cartea de Identitate si adeverinta de salariat, unde este menionat perioada lucrata si salariul lunar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal te duci la banca la care incasezi salariul cu cartea de identitate si ei iti vor spune tot ce ai nevoie. Pana nu de mult, daca nu ma insel, nu mai aveai nevoie de nimic ca primeau ei informatii directe de la anaf, dar nu cred ca mai functioneaza sistemul

| uscat2222 explică:

Ce sanse am se imi acorde tin sa mentionez ca nu mai am rata sau abonament nu am.nimik pe. Numele mwu