| AnaCool120 a întrebat:

Din ce motiv, credeti voi, unele persoane nu se pot ingrasa, chiar daca mananca mult?winking

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Difera de la organism la organism. Unii se ingrasa si de la o cana cu apa.

| Jipa95 a răspuns:

Pai asta vine de la motivele de ingrijorare, afectiunile, agitatie, stres, etc.

| AdrenalinTm a răspuns:

E de la glanda tiroida, sau au arderi mult mai rapide
am avut un prieten(inca il mai amlaughing
pe la 17 ani el manca 2 pizza la 60kg si dupa 2 ore ii era foame eu mancam una la 90 kg si eram bine toata ziualaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e constitutia genetica. parintii tai sunt grasi? Cati ani ai? E posibil ca acum sa nu te ingrasi ci mai tarziu.
Sa nu te auda unele fete care vor cu orice pret sa slabeasca ca isi vor baga unghia in gat.laughing