| alexandr a întrebat:

Din pacate a murit un prieten, iar site-ul lui a ramas pe odnoklassniki.ru,si doar el stia parola.As vrea sa-l sterg cu totul de pe site...

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sincere condoleante! Poti sa trimiti cred o instiintare administratorului de acolo. Daca nu, cred ca cineva din prieteni ii stia parola. Incearca sa afli.

| DarQueen a răspuns:

Pai, tot ce poti sa faci este sa vorbesti cumva cu adiministratorul site-ului, si el poate sa ii stearga contul.
P. S. : Condoleante...

| PapUsHykA a răspuns:

Merci dar cum pot lua legatura? sad