| madutza2468 a întrebat:

Heii... dintre liceele grigore moisil si vasile alecsandri din iasi, care este mai bun la invatatura dar si ca, colegi? plzz raspundeti-mi... dau funda caruia spune si de ce imi recomanda liceul respectiv.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Grigore Moisil si Vasile Alecsandri sunt morti demult si nu prea mai au cum sa fie "buni la invatatura". Liceele, cu atat mai putin. Think about it! Cat priveste evitarea cacofoniei, ti-a iesit fix pe dos. Ca cand aud ca canta corul...

| Memories a răspuns:

@ardnaxur1961 ce licee crezi ca sunt mai bune la invatatura acum?