| RobertTanase a întrebat:

Doresc și eu să știu care dintre magazinele online ( gsm-uri, eMAG, evomag etc ) este cea mai serioasă companie. mă refer că nu îți dau telefon stricat, sosesc repede. garanție etc.

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii sunt seriosi si in acelasi timp, poti avea si probleme cu ei. Cunosc persoane care au fost "tepuite" la garantie de magazine cu prestigiu si persoane care nu au intalnit nici o problema chiar daca au folosit magazine online care nu prea aveau un renume. Cred ca totul se rezuma la noroc si natura defectiunii.

4 răspunsuri:
| adryanna a răspuns:

EMAG.iar de livrat produsul.in mai putin de 2 zile, de exemplu:am comandat o tableta intr-o joi pe la ora 20 si a sosit vineri pe la ora 15...eu fiind din giurgiu.

| geanix a răspuns:

Emag. Am comandat eu si prieteni de-ai mei. Nu am avut probleme si este si rapid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai nou eMAG ul are un sistem de curierat care permite sa deschizi pachetul inainte de plata.

| oBelieveMe a răspuns:

EMAGwinking