| EUSIATIT a întrebat:

Dragii mei cred ca cineva nu are ce face si voteaza raspunsurile asa cum doreste pentru ca m am uitat pe rasp la intrebarile mele si eu nu am votat, poate aflam cine. face acest... urit gest.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT explică:

Deci nu este vb de rasp cistigatoare. despre celelate rasp. daca ai 5 rasp 1 il alegi cistigator pentru ca nu poti mai lmulte iar celelate sunt votate desi eu nu le am dat calificativ .fol .nef.//etc

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu baga in seama. Eu nu mag in seama?
Sa iau stupid ca nu imi place de nu stiu ce cantareata? jalnic...
Imi mentin pozitia mea si scopul meu aici nebagand in seama voturile copilaresti.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Oricine are cont poate vota raspunsurile primite la orice intrebare, postata de oricine. Interesant este ca ma trezesc cu stupide si nefolositoare in plus dar nu reusesc sa vad la ce raspuns le-am primit. Are vreo importanta... oameni cu preocupari...sau poate fara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu dai un raspuns castigator la raspunsurile pe care le primesti, dupa un anumit interval de timp (cam vreo saptamana), raspunsul castigator este ales de administrator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A! Acum am inteles.Imi cer scuze pentru primul raspuns.Incearca sa iei legatura cu Raluca, administratorul!