| Helăăău a întrebat:

Dupa ce expira un abonament orange (de 2 ani ), pot sa trec pe cartela pre pay si sa pastrez numarul?

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Dap.iti ramane cartela cu numarul, si daca vrei poti pastra si ce optiuni aveai pe cartela

| dannys a răspuns:

Da, poti trece trece pe cartela cand expira abonamentul si sa-ti pastrezi numarul.

| OrangeHelper a răspuns:

Conform conditiilor contractuale, denuntarea contractului se poate efectua "la expirarea perioadei mentionate in oferta comerciala care a stat la baza incheierii contractului, cu acordarea unui preaviz de minim 30 de zile, prin scrisoare recomandata cu dovada de primire si cu conditia achitarii tuturor datoriilor catre Orange Romania".
Pentru mai multe detalii te rugam sa ne contactezi prin una din urmatoarele modalitati:
- telefonic, prin apel gratuit la Serviciul Clienti - 411;
- in orice magazin Orange;
- prin sectiunea contact ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania;
- prin aplicatia Contul meu, sectiunea contacteaza-ne.

Cu prietenie,
Orange helper

| andutzai a răspuns:

Buna! Desigur ca iti poti pastra numarul si dupa e treci de la abonament-pe cartela, oricum este mult mai avantajos si iti poti alege dintr-o gramada de optiuni. Sper ca ti-am fost de ajutor.