| niculescu16081994 a întrebat:

Dupa ce termini facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei ce salariu poti avea, si unde poti luca si ca ce? Dau funda Multumesc

6 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci in momentul ala.

| Cozyy a răspuns:

Pai la emerson 2000 ron, BOSH, Deonghi 3000 ron, la o firma de progrmare 3000, romtelecom, Orange, Vodafone, rds rcs 4000 ron si daca ai master in strainatate e dublu tot. eu o sa imi fac masterul in elvetia, si probabil o sa raman pe acolo.

| niculescu16081994 explică (pentru Cozyy):

Vb serios 4000 de lei pe luna la Orange Vodafone rds romtelecom?
\

| Cozyy a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da, am eu o cunostinta care a fost la management electonica si telecomunicatii la cluj si e directoare in Timisoara la Vodafone. tu unde esti?

| niculescu16081994 explică (pentru Cozyy):

Vaslui da ma duc la Iasi

| niculescu16081994 explică (pentru Cozyy):

Da-mi te rog id tau de mess ca sa te mai intreb unele lucruri te rgo frumos