| kMirke a întrebat:

E o intrebare mai ' prosteasca '!
La 1. 000. 000 de vizualizari primesti bani de la Youtube? Adica, asa am auzit..

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

La 1.000.000 subscriberi primesti bani laughing da e adevarat.winking

| IoanaSorina a răspuns:

Dawinking Dar cred ca trebuie si 1.000.000 de subscriberi. Daca am scris bine laughing

| Luckan110 a răspuns:

Gandeste-te la Pewdiepie, cred ca are vreo 25 mil de abonati, crezi ca nu ia si el niste banuti acolo?laughing eu pun pariu ca din youtube traieste laughing

| EmoPikaChu666 a răspuns:

Da. Dar poţi opta tu pentru obţiunea aceasta şi trebuie să ai şi un număr destul de mare de subscriberi.

| Dariuspopa a răspuns:

Pai da cu youtube poti face bani cu miile daca esti bun si stii ce bagi, mai ales de ai multe follow, uite, la 1000 de vizualizari poti castiga 1-2$, dar gandeste-te cat castiga aceia care au la video-uri mii, milioane. si multe aprecieri, primesc aia la bani, ohh, de exemplu, Codrin Bradea aka,, Satana,, face la bani dupa urma youtube-ului, cu sutele pe un video, deci DA poti lua bani de la youtube, FUNDA big grin?

| kMirke explică (pentru Dariuspopa):

Pai si stai, cum iti dau banii, cei de la Youtube? laughing
De exemplu am : 10.000 View-uri si 1.000 de abonati. Si zic ca iau 5 Euro, cum mii da? laughing

| Dariuspopa a răspuns (pentru kMirke):

Pai dai cerere straight face la cei de la astea de bani gen VISA, eBay, intrii pe site-ul de la ei si faci cererewinking

| Alex_Danalache_1996 a răspuns:

Da din cate stiu primesti la fiecare vizualizare o anumita suma de bani happy

| cutekid a răspuns:

Da, dar putin

| spektrum98 a răspuns:

La fiecare 1000 vizualizari primesti 1$ prin parteneriat cu youtube insa ce postezi trebuie sa aiba caracter propriu adica sa nu postezi o melodie celebra care are zeci de milioane de vizializari pentru ca cei de la youtube verifica si-ti vor anula contul afiliat la youtube pe care ai bani....iti poate reusi doar daca filmezi cainele/pisica ta facand ceva amuzant si clipul are cateva milioane de vizializari dar ma inoiesc ca iti va reusi