| devil2279 a întrebat:

E posibil sa am virusi pe telefon? In primul rand cand dau sa vad pozele facute imi merge foarte greu si se inteapa si melodia(daca canta) si in al doilea rand, o melodie nu canta pana la capat, doar pana pe la jumate si sare la urmatoare, posibil mancata de virusi?
Daca da, cum sa ii scot? si cum imi va afecta telefonul? ( Nokia asa 302)

3 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Este posibil sa ai virus dar este posibil sa ai si memoria plina si un antiviru bun
http://www.iwdownload.com/s/mobile-antivirus-for-nokia-asha-302

Răspuns utilizator avertizat
| cornelmircea1980 a răspuns:

Ok