| Elenika a întrebat:

Azi am primit un sms şi încercând să-l citesc, mi s-a închis telefonul iar apoi când l-am deschis mi-a apărut sigla Nokia si pentru 5 sec ecranul a rămas alb după care s-a stins iar apoi s-a aprins iaraşi pentru 3 sec si tot asa până îi scot bateria. Menţionez modelul telefonului: NOKIA C2-01, îl am de aprox. 1 an jumate şi nu mi-a făcut niciodata probleme. Se mai poate face ceva? Trebuie resoftat sau ceva de genul? (posibil să aibă viruşi) Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

Eu cred ca e o problema de la baterie, dar iti recomand sa-l duci la un service!
Sper ca am fost de ajutor big grin