| eunumberone a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul! Am un Nokia 3110c si imi merge cam greu si se mai blocheaza,eu cred ca are virusi! Cand l-am luat nu mergea asa, de cand am inceput sa downloadez jocuri si teme de pe internet de atunci imi merge greu.Si cred ca am luat virusi! Cum pot sa ii scot?

Răspuns Câştigător
| CiobanuMarian a răspuns:

Nu e de la virusi totul se datoreaza supraincarcarii. este un model mai slab care nu suporta prea multe aplicatii pe el. tot ce trebuie sa faci este sa il resoftezi ca sa revina la normal