| anonimbuc21 a întrebat:

E voie sa organizam o cabană cu prietenii? In urma restricțiilor.
Vreau informații concrete.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Informația concretă este că acum nu ai voie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi pare rau, dar nu.

| Dismally a răspuns:

Petrecerile private sunt interzise deci nu.

| Dana2103 a răspuns:

Nu ai voie

| Balalau95 a răspuns:

NU
si daca, nu crezi ce se spune pe aici, cauta pe google telverde coronavirus si da telefon

| NoisyLight a răspuns:

Nu. Citește pe net legea în vigoare. Alt odihnit...

| Xinnicut a răspuns:

Depinde cati mergeti ca-ti stati in camera eu am mers recent la cabana un grup de 30 de oameni idea este ca o susta nu e ilegal da nu declarati ca sunteti imp s-a intamplat sa va imprieteniti acolo, pe scurt mergeti separati la camere, si la managerul de acolo. Dar acum de cand suntem in stare de urgenta nu cred