| RockOut4ever a întrebat:

Era o chestie pe google puneai parca * nume prenume * si dadeai serch si iti apareau poze cu persoana a carui nume l-ai cautat. Acum dc nu mai merge sau trebuie pus altceva in loc de *? FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Stiu si eu de chestia asa pai sa scos adica nu mai au oamenii cum sa caute asa ceva ca unele persoane sunt fac si se dau drept acea persoana daca e frumoasa si perosana respectiva care se da drept altu e urata...stiu si eu de chestia aia care zici tu sa nu credeti ca faceam asa ceva sa ma dau drept alta persoana.nu mai e asa ceva scuze incearca sa scrii numele fara steluta funda X