| KatyyLWA a întrebat:

Sall! De ce nu imi merge noul id...l-am confirmat dar tot nu merge!
Fundaaaaaa, ca nu se face mare chestie fara ea

4 răspunsuri:
| sfechis a răspuns:

laughing te ajut eu.contacteaza-ma la id : sfechisalin@yahoo.com

| KatyyLWA explică (pentru sfechis):

Dar nu poti si aici? ca oricum, dupa nu avem ce sa mai vorbim...

| sfechis a răspuns (pentru KatyyLWA):

Pai nu stiu. poate la tine ai ceva probleme denu poti sa iti faci alt id putem incerca si la mine in pc cu team viwer in cel mai rau caz.de`aia am zis sa ma aduagi in lista

| KatyyLWA explică (pentru sfechis):

Am 2 caculatoare si nu merge de pe nici unul...mi-am facut unu mai demult si nici ala nu merge