| limen a întrebat:

Deci am un iphone 3gs si vreau sa imi instalez teme am cautat pe net le-am descarcat si imi apareau ca niste poze apoi am mai cautat si mi-au spus ca trebuie sa am winterboard l-am luat dar nu a mers si am gasit ca pentru al instala trebuie sa am cydia si pentru a avea cydia trebuie sa am app store si chiar nu mai inteleg nimic si inca ceva il am de la o persoana si nu am pe el maps busola si vreamea acestea se gasesc de dowloadat si ce mai trebuie sa pun ca sa le instalez? Apropo cum se instaleaza pe iphone? funda pentru cel mai detaliat

Răspuns Câştigător
| mikyboss a răspuns:

Daca ai jailbrack(nu stiu daca am scris bine ) poti intra in cidya(nu stiu daca am scris bine ) si acolo poti gasi o gramada de teme dupa ce descarci prima tema iti va aparea o noua icoana winterboard si acolo intri si bifezi tema care ai descarcato si ti se va da un refresh sprintboard (cred ca asa ii zice ) si gata ai tema happy

| oneversace a răspuns (pentru mikyboss):

Dar fara sa fac jailbrack nu merge sa pun teme pe el ca nu as dori sa il strik

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai maps, busola, app store s. a. m. d. inseamna ca ai un telefon chinezesc, o copie a iPhone-ului.

| limen explică:

Pe telefon scrie "Designed by Apple in California"