| black1white a întrebat:

Este o reclama la emisiunea deadly womans pe investigations discovery.reclama e cu o femeie imbracata in rochie rosia.se uita in oglinda.si apoi ia un pantof alb cu tocul plin de sange.
vreau sa stiu ce melodie e ca fond muzical. cred ca [virgula]canta amy winhouse.cum se cheama melodia.imi place mult. funda la primul raspuns corectkiss

1 răspuns:
| Hachiko_3659 a răspuns:

Am gasit melodia de la reclama cu tipa de langa piscina. se numeste :Melanie Fiona - Bang Bang. Despre cealalta reclama nu am gasit, dar parca era aceeasi thinking Oricum, sper ca te-am ajutat.