| Addaa1998 a întrebat:

Este posibil ca in anul acesta la capacitate la romana sa pice argumentare la genul liric sau semnificatia titlului/fragmentului la punctul B de la Sub1?

Ce credeti?
happy

Răspuns Câştigător
| 123Stefy456 a răspuns:

Daaaaa! in procent de 70% o sa pice sigur o poezie. Si la poezie cam asta se cere. Foarte rar pica epicul, dar cine stie? Parerea mea este ca va pica poezie, cu semnificatia versurilor, relatie cu titlul, demonstratie de gen sau specie (daca pica pastelul). Dar nu sunt ghicitoare, asa ca nu garantez nimic! Oricum, sper sa fie subiecte acceptabile!