| anonim_4396 a întrebat:

Este recomandat sa dau Windows Update la Windows 7 x64 Ultimate piratat? Oare daca dau update va meyrge greu calculatorul?

Răspuns Câştigător
| alexsil05 a răspuns:

Nu merita, un prieten asa a facut si toate update-urile s-au descarcat, toate bune, cand a pornit PC-ul, "Installing update x of y", iar dupa instalare a esuat si pe display arata "Windows has failed installing updates. Reverting Changes".

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Greu poate merge din cauze de hardware sau software, recomand o reinstalare de windows si daca tot greu merge sa se verifice hardul

| doctorandus a răspuns:

Daca e spart cum trebuie, va accepta orice updateuri.

Răspuns utilizator avertizat
| serban57 a răspuns:

Instaleaza-l. daca sunt actualizari de securitate sau ale driverelor nu va incetini pc-ul

| MarioDraghi a răspuns:

Depinde de update, ai putea sa te uiti pe google ce fel de update este.