| Andritchi1991 a întrebat:

Este vreo persona juridica pe syte acesta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin "persoana juridica". Persoane juridice sunt, de exemplu, toate firmele, asa ca sunt prezente si pe acest site, vezi toate reclamele unor firme, inclusiv proprietarul site-ului este persoana juridica. Daca te referi la persoane cu pregatire juridica atunci sunt si de acestea, inclusiv eu. Daca ai vreo problema juridica poti sa-mi scrii pe privat si tot asa o sa-ti raspund. Numai bine!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă ai o problemă ce ţine de legislaţie, politic şi social pune-o la categoria corespunzătoare. Acolo îţi vor răspunde mai mulţi useri experţi în aşa ceva.

Baftă!